Seyir Teli ve Taşıyıcı İletken Tel Üretimi

Seyir Teli ve Taşıyıcı İletken Tel Üretimi

Sarkuysan; seyir teli üretimlerinde %99,99 Cu saflıkta elektrolitik bakır kullanmaktadır. Farklı boyuttaki seyir tellerini elektrolitik bakır ve gümüş alaşımlı bakır filmaşinlerden çekme, ezme veya çekme-ezme yöntemlerini kullanarak üretmektedir.

Bakır esaslı ve gümüş alaşımlı seyir tellerini istenilen şekil, ölçü ve uluslar arası standartlara uygun üretmektedir. Üretimler ASTM B 47, DIN 43141, UIC 870-0 ve TS EN 50149 veya özel müşteri taleplerine göre gerçekleştirilmektedir.

Gümüş alaşımlı bakır seyir telleri, yüksek iletkenlik değerleri ve yüksek yumuşama sıcaklık değerleri yüksek frekanslı ve yüksek hızlı raylı sistemlerde büyük avantaj sağlamaktadır.

Magnezyum alaşımlı bakır iletkenler yüksek kopma dayanımı özelliği ile, esneklik ve yüksek dayanıklılık gerektiren taşıyıcı tel ve besleme teli üretimi için idealdir. Taşıyıcı teller ve besleme telleri, talebe göre CuMg ve CuAg alaşımından veya saf bakır olarak üretilebilmektedir.

 

Not: Yukarıdaki standartların dışındaki talepleriniz için lütfen Pazarlama Departmanımız ile temasa geçiniz.(pazarlama@sarkuysan.com)